Promocje
Lampki choinkowe kulki 50 LED timer girlanda - CW
Lampki choinkowe kulki 50 LED timer girlanda - CW

19,80 zł

Cena regularna: 27,50 zł

Najniższa cena: 70,00 zł
szt.
Lampki choinkowe 600 Led atest wew/zew timer- WW
Lampki choinkowe 600 Led atest wew/zew timer- WW

102,70 zł

Cena regularna: 120,99 zł

Najniższa cena: 80,99 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Kim jesteśmy i co robimy? 

Początki firmy Cortina sięgają 1995 roku. Dzięki ciężkiej pracy oraz kreatywnemu podejściu naszych pracowników, obecnie funkcjonujemy na rynku jako lider w projektowaniu, produkcji oraz w imporcie artykułów sezonowych.

Jesteśmy znaczącym dostawcą do sieci handlowych, takich artykułów jak: oświetlenie choinkowe, choinki sztuczne, ozdoby świąteczne, sanki metalowe, znicze, kwiaty sztuczne i artykuły szkolne. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną, dzięki czemu grono naszym klientów stale się powiększa.

Dużym atutem naszej firmy jest również zgrany zespół, który tworzą ludzie optymistyczni oraz nastawieni na ciągły rozwój miejsca, w którym można realizować swoje pomysły. Takie nastawienie pozwala nam na tworzenie nowych, bardziej użytecznych produktów, które przynoszą zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. 

 

Pozostałe informacje :

Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetem, dlatego staramy się zawsze odpowiadać rzeczowo i wyczerpująco na każde Twoje pytanie. Kupując u nas - mają Państwo gwarancję, że kupują towar dobrej jakości. 

Drodzy Państwo, prosimy o kontakt, przed wystawieniem  pochopnego negatywnego lub neutralnego komentarza, ze swojej strony możemy zobowiązać się, że dołożymy wszelkich starań, by działać na Państwa korzyść i żadnej sprawy nie pozostawić bez odpowiedzi. Nie lubimy kończyć transakcji w złej atmosferze, bowiem uważamy i wyznajemy zasadę, że transakcja powinna się kończyć pozytywem dla każdej ze stron, zależy Nam na rzetelnej obsłudze.

Odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Państwa pytania - prosimy jedynie o odrobinę cierpliwości, na maile odpisujemy codziennie. Niezależnie od ilości zakupionych produktów na naszym sklepie za wysyłkę płaci się tylko RAZ, ponieważ całe zamówienie wysyłamy w jednej przesyłce. W przypadku zamówienia bez podanego wybranego koloru (jeśli jest taka potrzeba) w wiadomości dla Sprzedającego podczas zakupu - zamówienie wysyłane będzie z losowym doborem koloru. 

Prosimy o sprawdzenie, czy uzupełnili Państwo tą informację. 

Regulamin Ogólny :

Wysyłka.

Dokonując zakupu na naszych aukcja udzielają nam Państwo pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Państwa imieniu z InPost, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Wysyłki nadawane zwykle w ciągu 24h (do 72h). Zastrzegamy  sobie możliwość nadania paczki do 5 dni roboczych w wyjątkowych okolicznościach- w takich sytuacjach Klienci zostaną poinformowaniu o utrudnieniach. 

Zmiana adresu wysyłki Jeśli chcą Państwo zmienić adres wysyłki proszę zrobić to za pośrednictwem formularza opcji dostawy. Dzięki temu unikniemy błędów, a Państwa wysyłka dotrze szybciej na miejsce. Proszę w formularzu opcji dostawy wybrać odpowiednią dla Państwa opcję i prawidłowo zaznaczyć koszt przesyłki! Przyśpieszy to realizację zamówienia. 

 

Uwagi :

W przypadku zwrotu nadpłaty lub zwrotu wpłaty za niezrealizowane zamówienie, pieniądze zwracamy do 14 dni. 

Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl